statybinių šiukšlių išvežimas
Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje

Krovinių pervežimas

Krovinių pervežimas mikroautobusais Vilniuje, LIetuvojeSprendimą įsigyti stambiagabaritį daiktą ar didesnį jų kiekį neretai apsunkina transportavimo problema: kaip tinkamai ir saugiai į reikiamą vietą pristatyti pianiną, baldų komplektą ar statybines medžiagas? Minėtų daiktų sukrovimas reikalauja ne tik fizinės jėgos, bet ir tinkamos transporto priemonės. Dažno turimi lengvieji automobiliai tam nėra pritaikyti: daiktų sutalpinti neįmanoma fiziškai arba, jei ir pavyksta, krovinio nugabenimui prireikia kelių reisų. Krovinių pervežimai mikroautobusais – kur kas ekonomiškesnis, praktiškesnis ir greitesnis sprendimas. Vežėjai siūlo pasinaudoti ir kitomis galimybėmis: perkraustymo paslaugos aktualios keičiant gyvenamąją ar darbo vietą, statybinių atliekų išvežimas – statant ar remontuojant.

Mes siūlome krovinių pervežimą mikroautobusais visoje Lietuvos teritorijoje. Aktualus prekių pristatymas į Jūsų namus iš Senukų, Ermitažo Moki-Veži ir kitų prekybos centrų? Užsakymą įvykdysime operatyviai ir už patrauklią kainą. Lova, sekcija, pianinas – visa tai ir dar daugiau tilps į mūsų erdvius mikroautobusus ir bus saugiai nugabenta nurodytu adresu. Klientai, tausojantys savo sveikatą ir ieškantys maksimalaus komforto gali pasinaudoti krovėjų paslaugomis: mūsų darbuotojai daiktus sukraus į mikroautobusą ir pristatys tiesiai vietą.

Jums tereikės pasakyti iš kur ir į kur, o mes padarysime visa kita - operatyviai, saugiai ir už patrauklią kainą pervešime pageidaujamą krovinį į bet kurią vietą.