statybinių šiukšlių išvežimas
Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje

Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos Vilniuje, LietuvojePersikraustymas į kitą būstą ar darbo vietą siejasi su naujais įspūdžiais ar net kardinaliais gyvenimo pokyčiais, tačiau prieš tai reikia susidoroti su praktiniais klausimais. Kaip fiziškai įmanoma išnešti sunkų šaldytuvą iš penkto aukšto? Kaip išsaugoti trapų indų komplektą? Kaip bus su baldų surinkimu? Savo jėgomis ir turima transporto priemone pasikliauti galima nevisada. Visiems, norintiems išsivaduoti nuo varginančių įkurtuvių rūpesčių, rekomenduojama pasinaudoti profesionaliomis perkraustymo paslaugomis.
Mūsų komandos siūlomos perkraustymo paslaugos apima ne vien daiktų tansportavimą iš vienos vietos į kitą visoje Lietuvoje. Klientams siūlome pasinaudoti keliomis susijomis paslaugomis.

Pakavimo paslaugos

Svarbus faktorius, lemiantis sėkmingą daiktų transportavimą - kruopštus daiktų supakavimas naudojant kokybiškas medžiagas. Klientams nereikės sukti galvos ir gaišti laiko - Jums pageidaujant, mes galime tuo pasirūpinti.

Baldų išardymas/surinkimas

Baldų išardymas ir surinkimas, laikantis nurodytų instrukcijų - būtina sąlyga, jog pervežtas baldas ir toliau kokybiškai atliktų savo funkciją.

Daiktų nunešimas/užnešimas

Mes tausojame klientų sveikatą: siūlome transportuojamų daiktų nunešimo/užnešimo paslaugą nepriklausomai nuo aukšto, kuriame gyvenate ar dirbate.


Mūsų siūlomos perkraustymo paslaugos - galimybė greitai, saugiai bei tausojant savo sveikatą pervežti daiktus į butą, biurą, sandėlį ar kitą objektą. Dirbame operatyviai ir siūlome konkurencingus įkainius (tiksli kaina priklauso nuo pageidaujamų papildomų paslaugų). Klientams prieinamos susijusios paslaugos - statybinių šiukšlių išvežimas.