statybinių šiukšlių išvežimas
Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje

Senos buitinės technikos išvežimas

Senos buitinės technikos išvežimasViryklės ar šaldytuvo ilgaamžiškumą išduoda akivaizdžiai suprastėjęs funkcionavimas? Dairotės naujos buitinės įrangos, tačiau galutinį pirkimo apsisprendimą nuolat atidedate? Galbūt delsiate, nes nežinote, kokiu būdu utilizuoti senuosius prietaisus? Pastatyti prie bendro naudojimo konteinerio ar kaupti tokios technikos laužyną atokiame kiemo kampe – blogas sprendimas. Senos buitinės technikos išvežimas, patikėtas krovinių pervežimo įmonėms – racionaliausia išeitis.

Ne vietoje išmesta sugedusi ar tiesiog sena buitinė technika, veikiama drėgmės ir erozijos, tampa „tiksinčia bomba“. Irimo proceso metu išsiskiriančios medžiagos kelia realų pavojų aplinkai ir žmogaus sveikatai. Atsižvelgiant į aplinkos tausojimo problemą, mūsų vykdomi krovinių pervežimai papildyti ir senos buitinės technikos išvežimu. Surenkame nebenaudojamus buitinius bei elektroninius prietaisus iš Jūsų namų, sodo ar biuro ir nugabename į tam specialiai skirtą surinkimo vietą. Ten prietaisai, laikantis specialių reikalavimų, išardomi: kai kurios medžiagos atrenkamos antriniam perdirbimui, kitos saugiai utilizuojamos.

Jums nereikės sukti galvos dėl nieko: nesvarbu, kur randasi specialios senos buitinės technikos surinkimo aikštelės ir kokia ten surinkimo tvarka, kaip nugabenti sunkų šaldytuvą iš penkto aukšto ar į kokią transporto priemonę jį sutalpinti. Viskuo pasirūpins mūsų specialistai, sudarantys klientui, norinčiam atlaisvinti namų erdvę ir tuo pačiu prisidėti prie aplinkos išsaugojimo, kuo palankesnes sąlygas tam (jei susikaupė atliekos po statybos/remonto, siūlomas ir statybinių atliekų išvežimas). Dirbame greitai, o užsakymo laikas derinamas atsižvelgiant į kliento pageidavimus.