statybinių šiukšlių išvežimas
Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje

Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje

Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje nesudėtingas kai naudojami patvarūs ir kokybiški maišaiStatybinių atliekų išvežimas - sritis kurioje mes specializuojamės jau nepirmi metai. Viena asociacijų, kylanti kalbant apie statybos bei remonto darbus - statybinės atliekos. Betonas, stiklas, plytos, akmens vata, mediena, keramika ir kita - statybinės atliekos, be kurių net stropiausi darbininkai negali apsieiti. Šios statybinės šiukšlės užima vietą, darko aplinkos estetinį vaizdą ir tampa tikru galvos skausmu savininkui: pastarųjų į paprastą atliekų konteinerį negalima išmesti ne vien dėl didelio kiekio, bet ir dėl toksiškumo. Statybinių šiukšlių išvežimas mikroautobusais - viena iš populiariausių alternatyvų norintiems saugiai ir greiti atsikratyti nereikalingų statybinių šiukšlių.

Statybinių atliekų išvežimas - kaina 25 eur. už 1m3

Jūsų būste, biure, gamybinėse patalpose ar kitame objekte atliekamą remontą/statybas lydi kalnas nereikalingo statybinio laužo? Galime akimirksniu šią problemą išspręsti: siūlome statybinių atliekų išvežimo paslaugą visoje Lietuvos teritorijoje. Plastikas, mediena, betonas ar kitas statybinis laužas - visa tai telpa mūsų mikroautobuse, o, esant didesniam šiukšlių kiekiui, galime atsigabenti ir priekabą. Klientui pageidaujant, siūlome ir krovėjų paslaugas: neįdėsite jokių fizinių pastangų, o teritorija akimirksniu vėl taps erdvi ir švari! Statybinės atliekos išvežamos ir utilizuojamos laikantis visų reikalavimų: galėsite būti ramūs, jog darbų metu susidarančiomis šiukšlėmis neužteršėte aplinkos.

Statybines atliekas išvežame operatyviai po užsakymo ir paliekame kruopščiai išvalytą aplinką. Siūlome konkrencingą kainą. Maloniai laukiame ilgalaikio bendradarbiavimo pasiūlymų: galime reguliariai vežti šiukšles iki kol bus baigti statybų/remonto darbai.