statybinių šiukšlių išvežimas
Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje

Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje

Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje nesudėtingas kai naudojami patvarūs ir kokybiški maišaiStatybinių atliekų išvežimas - sritis kurioje mes specializuojamės jau nepirmi metai. Viena asociacijų, kylanti kalbant apie statybos bei remonto darbus - statybinės atliekos. Betonas, stiklas, plytos, akmens vata, mediena, keramika ir kita - statybinės atliekos, be kurių net stropiausi darbininkai negali apsieiti. Šios statybinės šiukšlės užima vietą, darko aplinkos estetinį vaizdą ir tampa tikru galvos skausmu savininkui: pastarųjų į paprastą atliekų konteinerį negalima išmesti ne vien dėl didelio kiekio, bet ir dėl toksiškumo. Statybinių šiukšlių išvežimas mikroautobusais - viena iš populiariausių alternatyvų norintiems saugiai ir greiti atsikratyti nereikalingų statybinių šiukšlių.

Statybinių atliekų išvežimas AKCIJA !!! kaina 25 eur. už 1m3

Jūsų būste, biure, gamybinėse patalpose ar kitame objekte atliekamą remontą/statybas lydi kalnas nereikalingo statybinio laužo? Galime akimirksniu šią problemą išspręsti: siūlome statybinių atliekų išvežimo paslaugą visoje Lietuvos teritorijoje. Plastikas, mediena, betonas ar kitas statybinis laužas - visa tai telpa mūsų mikroautobuse, o, esant didesniam šiukšlių kiekiui, galime atsigabenti ir priekabą. Klientui pageidaujant, siūlome ir krovėjų paslaugas: neįdėsite jokių fizinių pastangų, o teritorija akimirksniu vėl taps erdvi ir švari! Statybinės atliekos išvežamos ir utilizuojamos laikantis visų reikalavimų: galėsite būti ramūs, jog darbų metu susidarančiomis šiukšlėmis neužteršėte aplinkos.

Statybines atliekas išvežame operatyviai po užsakymo ir paliekame kruopščiai išvalytą aplinką. Siūlome konkrencingą kainą. Maloniai laukiame ilgalaikio bendradarbiavimo pasiūlymų: galime reguliariai vežti šiukšles iki kol bus baigti statybų/remonto darbai.